Abone Olun!

Güvenlik ile ilgili tüm haberlerimizden haberdar olun!

Adli Bilişim Güvenlik Hizmetleri


Şirket Sırlarınızmı Çalındı ? Müşteri Bilgileriniz Kötü Niyetli Kişiler Tarafından Elemi Geçirildi ? Şirketinizi Yada Kişiliğinizi Hedef Alan Hakaret İçerikli E-Posta'lar mı Aldınız ? Müşterilerinize Ait Banka Hesaplarımı Boşaltıldı ? Kurumunuzun Web Sitesi Saldırıyamı Uğradı ? Şirket Bilgisayarlarınız İllegal Aktiviteler İçin Mi Kullanıldı ? Yetkisi Dahilinde Olmayan İşlemler Gerçekleştirdiğinden Şüphelendiğiniz Çalışanlarınızmı Var ?

TT Bilgi Ve Adeo Danışmanlığında Tecrübeli Adli Bilişim Uzmanları İle Bilişim Suçlarının Aydınlatılmasında, Şimdiye Kadar Elde Ettiği Yüksek Başarı Oranıyla Kendini İspatlamış Ve Türkiye'de Adli Bilişim Konusunda Öncü Bir Firmadır. Adli Bilişim İncelemeleri Yaklaşımımız ;

Penetrasyon Test Hizmetleri


Penetrasyon Testleri, Sistemlere Hem Güvenlik Uzmanı Gibi Yaklaşan Hemde Saldırgan Gibi Düşünen Kişilerce Kontrollü Olarak Gerçekleştirilen Gerçek Zamanlı Bir Saldırı Similasyonudur.Gerçekleştirilen Penetrasyon Testleri Sonucunda Uygulamanıza Gelebilecek Bir Saldırı Durumunda Uygulamanızın Durumunu Görebilir, Tespit Edilen Ve Raporlanan Güvenlik Açıklarını Gidererek Sisteminizi Daha Güvenlikli Kılabilirsiniz.

 • Penetrasyon Testi Çeşitleri ;
 • Network Penetrasyon Testi
 • Web Uygulama Penetrasyon Testi
 • Wireless Penetrasyon Testi
 • Opsiyonel Seçeneler
 • Zafiyet Tarama

 • IT Alt Yapınızdaki İstemci, Sunucu, Uygulamalar Ve Aktif Ağ Cihazları Üzerinde Şimdiye Kadar Keşfedilen Güvenlik Zafiyetlerinden Hangilerinin Var Olduğunu Tespit Etmek İçin Gerçekleştirilen Bir Güvenlik Taramasıdır. TT Bilgi & Adeo Çözüm Ortaklığında Network / Uygulama Penetrasyon Testi Hizmeti Kapsamında Gerçekleştirilen Bu Tarama İşleminde Hem Açık Kaynak Kodlu Yazılımlar Hem de Endüstride Kendini İspatlamış Lisanslı Yazılımlar Kullanılır.

  Konfigurasyon İncelemesi:
  TT Bilgi Adeo Çözüm Ortaklığınca ; Network / Uygulama / Wireless Penetrasyon Testi Servisleri İçindeki Opsiyonel Adımlardan Birisi de Konfigürasyon İncelemesidir.Konfigürasyon İncelemesi Kapsamında Görev, Kritik Sunucularınızın,Aktif Ağ Cihazlarınızın (Swich,Router,Firewall,İps,İds, Vb.) Web Tabanlı Uygulamalarınızın Ve İstemci Bilgisayarlarınızın Genel Kabul Görmüş Güvenlik Kriterlerine Uygunluğu TT BİLGİ & ADEO Güvenlik Uzmanları Tarafından, Bu Cihazlar Üzerindeki Tanımlar Ve Ayarlamalar Gözden Geçirilerek Gerçekleştirilir.Bu Çalışmada Güvenlik Uzmanları Hiç Bir Şekilde Konsol Erişimlerini Kendileri Gerçekleştirmez. Şirketinizin IT Departmanındaki Yetkili Kişiler Eşliğinde Konfigürasyon Gözden Çeçirmesi Gerçekleştirilir.

  SYMANTEC Platformu Hizmetleri

  Firmalara Symantec Platformu Ürünleri İçin Tecrübeli Uzmanları İle Projelendirme Öncesi Ve Proje Sonrası Analiz,Dizayn, Kurulum Ve Danışmanlık Hizmetleri Sağlanmaktadır.

  Symantec Platformu Hizmetlerimiz ;

  © Copyright 2001-2015 TT Bilgi Security-Yazılım Ve Danışmanlık Hizmetleri